Kategórie
 
 
 
 
 
Trigano Campa Blue - náplň pre chemické WC
zväčšiť obrázok
AkciaNovinky
Trigano Campa Blue - náplň pre chemické WC
Trigano Campa Blue - náplň pre chemické WC
 

Trigano Campa Blue - náplň pre chemické WC

Thetford Aktiv Blue 2l + Thetford Aktiv Rinse 2 l - chemické prípravky určené pre chemické WC do odpadovej aj splachovacej nádrže - zabíjajú batérie a odstraňuje pachy.
Kód produktu:3795
Výrobca:THETFORD
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 18,25 € bez DPH
21,90 € s DPH
Pre tento produkt máte dopravu zdarma

Trigano Campa Blue set - náplň pre chemické WC

Thetford Aktiv Blue 2 l , je silný anti-bakteriálny, parfumovaný chemický prípravok, ktorý zabíja baktérie a odstraňuje pachy.

Thetford Aktiv Blue 2l  podporuje rozklad pevných látok a toaletného papiera a zároveň znižuje tvorbu plynu, ktorý sa vyskytuje v zbernej nádrži WC ktorá zostáva čistá a svieža.

 WC tekutina je koncentrovaná čo znamená, že je potrebná 60 ml dávka pre každých 10 litrov objemu nádrže, každá dávka trvá v priemere 4 až 5 dní.

Je tiež určený na ochranu pohyblivých častí a predlžuje životnosť WC.

Thetford Aktiv Blue 2l  je vhodný pre použitie vo všetkých chemických toalietách, odpadových nádržiach a kazetách - v lodiach, v karavanoch, obytných autách.

 

Thetford Aktiv Rinse 2 l

Thetford Aqua Rinse je levanduľou prevoňaná chemická tekutina, ktorá zabíja baktérie a odstraňuje pachy pri každom spláchnutí záchodu.

Je vhodný pre použitie vo všetkých chemických a kazetových WC, určené na čistenie a ochranu záchodovej misy- použitie v lodiach, karavanoch, obytných autách.

Aqua Kem zabraňuje hromadeniu rias v splachovacom systéme, pomáha udržiavať splachovaciu vodu čerstvú a zanecháva ochrannú vrstvu v záchodovej mise.

Thetford Aqua Rinse nepoškodzuje tesnenia ani pohyblivé časti, je tiež šetrná k životnému prostrediu, pretože je ľahko biologicky odbúrateľná a môže byť vyprázdnená do septiku.

WC kvapalina je koncentrovaná čo znamená, že je potrebná len 70 ml dávka na každých 10 litrov čerstvej vody.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia