Kategórie
 
 
 
 
 

Scenic Road 250

Outwell Scenic Road 250 - je kvalitný priestranný auto-stan ponúkajúci výškovú variantu - 180-205 cm. S touto pripojovacou výškou ho môžete použiť k minivanu, ale aj k dodávke.
Kód produktu:075/092
Výrobca:OUTWELL
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 5 - 10 dní
Vaša cena: 495,83 € bez DPH
595,00 € s DPH
Pre tento produkt máte dopravu zdarma

Outwell Scenic Road 250 

Priestranná, samostatná markíza ideálna pre rodinné dobrodružstvo a rýchle zájazdy. Markíza je vybavená nielen ľahkým, ale pevným pólom a trvanlivou tkaninou Outtex 4000, ale poskytuje aj dostatok miesta pre stoly a stoličky. Vďaka voliteľným vnútorným stanom ho môžete premeniť do spacích kabín až pre štyri osoby. Markíza sa rýchlo pripája a uvoľňuje z vášho vozidla a zostane vo vzpriamenej polohe, aby ste mohli uložiť svoje veci do nej.
Vďaka Outtex ® 4000 s prevísajúcou strechou , prelepenými švami a odnímateľnou podlahou , tento auto stan je chránený proti poveternostným podmienkam. Interiér je vybavený veľkými panoramatickými oknami a veľkými vstupnými dverami, s vynikajúcou ventiláciou. Kompenzačné prvky pôsobia ako atraktívny a spoľahlivý prechod medzi stanom a vozidlom ,  umožňuje otvorenie prednej časti buď čiastočne alebo úplne. Scenic Road má jednoduchú montáž , pretože je vybavený predmontovanými kotevnými lanami.Konštrukcia je rozšírená o stanovú tyč aby posilnila vysoko namáhané miesta.

Rozsah balenia -
kotevné laná, všitá podlaha, Outwell kolíky.

Rám
Duratec sklolaminát  9,5 / 11,0 mm + oceľové podpery 16/19 mm

Príslušenstvo (nie je súčasťou balenia),
-spacia kabína , ktorá môže byť pripojená buď na pravej alebo ľavej strane stanu.

Vodný stľpec : 4000 mm
Materiál: Outtex ® 4000 (100% polyester), s prelepenými švami
Podlaha: 100% s dvojitou povrchovou úpravou z polyetylénu

Váha - 26 kg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia