Ako nakupovať

 
 
 

Ako nakupovať

1.)  Z ponuky na ľavej strane si kliknutím vyberte hlavnú skupinu, okamžite sa Vám ukážu podskupiny v obrázkovej forme.  V každej podskupine nájdete jednotlivé produkty s názvom a koncovou cenou. Po otvorení konkrétneho produktum sa Vám objaví jeho popis, minimálne jedna fotka, približná dodacia lehota 7-14 dní /žiaľ, naša skladová kapacita je obmedzená, preto nie je možné mať všetok tovar okamžite skladom/, cenu bez DPH aj cenu s DPH. Pokiaľ je Vami objednaný tovar skladom, snažíme sa, aby ho mal zákazník čo najskôr, do 1-2dní.

2.) Ak máte o tovar záujem, zadajte množstvo a kliknite na ikonku košíka. V prípade že Vás zaujal ešte iný tovar a chcete nakupovať ďalej, stlačte ,,pokračovať v nákupe". Minimálna hodnota nákupu je 20 Eur. Na našej stránke ponúkame aj množnosť uložiť si nákup a vrátiť sa k nemu neskôr.  

3.) Svoj nákup ukončite kliknutím na ,, Dokončenie nákupu - pokladňa". Hneď sa Vám zobrazí všetok objednaný tovar. Ak máte kód na zľavový kupón, zadajte ho do príslušnej kolonky.

4.) V hornej časti sú 4 kroky ku kompletizácii objednávky.

      1 - vyplňte Vaše kontaktné údaje s fakturačnou a dodacou adresou

      2 - spôsob dopravy - vyberte si spôsob dopravy, ktorý Vám vyhovuje

      3 - z ponuky vyberte spôsob platby

      4 - skontrolujte si všetky údaje, prípadné pripomienky alebo individuálne                               požiadavky k objednávke pripíšte do vyznačeného políčka  

5.) Pre ukončenie objednávky je potrebné potvrdiť súhlas s obchodnými podmienkami.

 

      Urobíme všetko preto, aby čas od prijatia objednávky po jej kladné vybavenie a doručenie k Vám bol čo najkratší.