Kategórie
 
 
 
 
 

ADAC - Campingfuhrer 2018

ADAC Campingfuhrer - určený pre rok 2018.
Kód produktu:3416
Výrobca:ADAC
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4 - 8 pracovných dní
Vaša cena: 20,73 € bez DPH
22,80 € s DPH
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Var.: Časť 1
066/002
4 - 8 pracovných dní 22,80 €
Var.: Časť 2
066/003
4 - 8 pracovných dní 22,80 €
Pre tento produkt máte dopravu zdarma

ADAC Campingfuhrer

ADAC Campingfuhrer s vymeniteľnou plánovacou mapou ponúka komplexný prehľad o vybavení a rozsahu kempov - s až 300 jednotlivými informáciami v texte a piktograme. 
Údaje sú zhromažďované školenými inšpektormi, ktorí každoročne prehliadajú približne 1200 kempingov a dbajú na dodržiavanie podmienok.
Veľkou pomocou pri výbere správneho dovolenkového cieľa je celkové hodnotenie až 5 hviezdičiek a diferencovaná klasifikácia ADAC v 10 rôznych oblastiach. 
Okrem toho 14 piktogramov naznačuje, pre ktorú cieľovú skupinu (rodiny, stanové kempingy a pod.) je kemp obzvlášť vhodný.
 Atraktívne mimosezónne špeciálne ceny, špeciálne ponuky a zľavy na prenájom ubytovania si môžete vychutnať s priloženou ADAC CampCard.
 
Podľa cieľa vašaj cesty si je možné vybrať z dvoch variant, ktoré sa predávajú samostatne:
 
Časť 1 - Sudeuropa - Južná Európa -opisuje 2800 najatraktívnejších kempov v 20 krajinách: Albánsko, Andorra, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Francúzsko, Grécko, Taliansko, Chorvátsko, Macedónsko, Malta, Čierna Hora, Rakúsko, Portugalsko, Rumunsko, Švajčiarsko, Srbsko, Slovinsko, Španielsko , Turecku a Maďarsku

Časť 2 - Nemecko a severná Európa opisuje 2900 najatraktívnejších kempov v 18 krajinách: Nemecko, Belgicko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Írsko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Rusko, Švédsko, Slovensko, Česká republika, Spojené kráľovstvo

 

V nemeckom jazyku.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia